Jak efektivně zvýšit konverzní poměr vašeho webu a navýšit tak jeho ziskovost?

Zjistěte, jak můžete až několikanásobně zvýšit úspěšnost vašeho webu (i když světem řádí pandemie).

  • Emailový kurz - Každý den vám přímo do emailu přijde jedna lekce se třemi praktickými způsoby na zlepšení webu, které můžete ihned aplikovat.
  • 5 krátkých lekcí - Čas jsou peníze. Každá lekce vám zabere sotva pět minut na přečtení a přesto vám dodá informace, díky kterým dokážete raketově zlepšit svou výdělečnost.
  • Pouze ověřené rady - Obsah kurzu vychází ze stovek provedených A/B testů v mnoha různých odvětvích nejen námi, ale i dalšími světovými agenturami.
  • Pro všechny podnikatele - Dozvíte se způsoby aplikovatelné pro každý byznys v jakémkoliv odvětví podnikání.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a s přihlášením k odběru novinek. Nebojte, také nemáme rádi spam. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

Žádný web není dokonalý hned od začátku

Spousta podnikatelů si myslí, že tvorba jejich webu začíná návrhem a končí spuštěním. Myslí si, že web rovnou od začátku začne dosahovat těch nejvyšších možných výsledků.

Jenže tak to bohužel není.

Žádný designer, copywriter, web developer ani UXák nikdy přesně neodhadne potřeby potenciálních zákazníků, kteří přijdou s webem do kontaktu.

Lidi jsou až příliš nepředvídatelní a nevyzpytatelní, aby je někdo odhadl hned na první dobrou.

Co to pro vás znamená?

Pokud jste se vašemu webu po jeho spuštění přestali věnovat a nezkoušeli nic testovat, každý den přicházíte o velké množství peněz, které mohlo téct do vaší kapsy.

Pro příklad řekněme, že váš web navštíví 1000 lidí měsíčně a váš aktuální konverzní poměr na získání poptávky jsou 2 %, což znamená 20 poptávek měsíčně.

Buďme skeptičtí a řekněme, že z těchto poptávek skutečně dopadne 25 %.

To pro vás znamená 5 zakázek měsíčně díky vašemu webu.

Když věnujete nějaký čas tzv. A/B testování, při kterém budete testovat různé nadpisy, texty a rozložení webu, můžete váš web postupně zlepšit až o stovky procent.

To znamená, že z konverzního poměru 2 % se stanou třeba 4 % (což je pořád číslo hodně při zemi). Namísto 20 poptávek vám jich přijde 40.

Když vezmeme v potaz 25% úspěšnost uzavření poptávek, znamená to 5 zakázek NAVÍC každý měsíc.

To je 60 zakázek každý rok, o které byste se naprosto dobrovolně připravili.

Představte si, co by pro vás znamenalo mít každý rok o 60 zakázek více?

Asi si teď říkáte, že to sice zní úžasně, ale že o testování nic nevíte. Vůbec nemáte představu, kde a jak s něčím takovým začít.

To je přesně ta chvíle, kde přicházíme na řadu my. Už jsme viděli spoustu webů a spoustu A/B testů jak našich, tak i testů dalších zahraničních agentur.

Z těchto zkušeností jsme si udělali závěry a shrnuli je pro vás do 15 praktických rad, které vám téměř jistě zlepší výsledky vašeho webu, nezávisle na odvětví, ve kterém podnikáte.

Tyto rady vám dnes nabízíme úplně zdarma ve formě e-mailového kurzu o pěti částech.

Tato nabídka tu nebude věčně. Přihlaste se ke kurzu ještě dnes a děsivě zvyšte ziskovost vašeho webu.

Stačí zadat e-mail, na který chcete kurz zaslat.

Tl;dr: Pokud chcete zlepšit ziskovost vašeho webu až o stovky procent, přihlaste se ke krátkému e-mailovému kurzu zdarma.

S přáním vyšších zisků

Lukáš Hojný
Zakladatel HOJNY Media