Byznysuj!

Vizuální identita

Byznysuj, jakožto úplně nová firma na trhu finančního vzdělávání, nás zkontaktovalo pro návrh jednotné vizuální identity pro svůj začínající projekt.

Bylo třeba přijít s moderním a dobře zapamatovatelným logem, které půjde jednoduše zredukovat do čtvercového formátu pro použití jako ikona v mobilní aplikaci.

Dodatečnou podmínkou bylo i vytvoření návrhu přistávací stránky a logo alternativy pro produkt pod názvem B! Academy.

koncept

Byznysuj nabízí vzdělávací služby pro začínající podnikatele. Alfou a omegou podnikání jsou peníze, proto jsme se rozhodli v logotypu využít techniku negativního prostoru, kterou jsme znázornili symbol dolaru uvnitř písmene B. Vykřičník plní funkci šipky směřující vzhůru – symbol zlepšení a zvýšení zisku, což je jedním z hlavních cílů začínajících podnikatelů.

Jelikož Byznysuj plánuje vytvoření vlastní vzdělávací aplikace, logo se dá bezproblémově zjednodušit na jeho dva základní aspekty, a to B s dolarem a vykřičník se šipkou. Tato varianta funguje skvěle ve čtvercových formátech a je proto ideální volbou pro ikonu aplikace nebo profilové fotografie na sociálních sítích.

Jakožto další součást vizuální identity jsem navrhl bezešvý vzor složený z mnoha podnikatelsky zaměřených motivů – peníze, několik druhů grafů, telefony, dokumenty, atd.

No items found.

„Pro své podnikání jsem potřeboval vytvořit jednotnou vizuální identitu. Překvapilo mě, jak Lukáš dokázal z jednoduchých podkladů vytvořit detailní a smysluplný návrh. Komunikace probíhala přesně podlé mé představy a vše bylo odevzdáno v domluveném čase. Finální práce vždy překonala má očekávání. S odvedenou prací jsem maximálně spokojen a proto Lukáše doporučuji.“

Josef Čipera

závěr

Návrh vizuální identity pro tento typ projektu byl výzvou. Muselo se hodně přemýšlet o koncovém zákazníkovi a jeho preferencích, ale zároveň i o vlastnostech společnosti a hlavně o tom, jak tyto dvě věci skloubit dohromady do jednoho smysluplného celku.

Vytvoření tohoto vizuálního stylu pokládá pro Byznysuj kvalitní základy pro všechny jejich další expanze – ať už se jedná o výukovou platformu či digitální obsah směřovaný jejich publiku.

Začněte s naší bezplatnou strategickou konzultací

Udělejte první krok ke zvýšení vašich prodejů a zamluvte si svou BEZPLATNOU 60-minutovou strategickou konzultaci s analýzou vašeho byznysu a návrhy pro vylepšení.

zjistit více o konzultaci