Fit Studio R. Jaroš

Logotyp, Tiskoviny

Majitel Fit Studia R. Jaroš nás zkontaktoval s potřebou vymyslet nový moderní logotyp, který bude vyjadřovat osobnost posilovny a bude konkurenceschopný na lokálním trhu.

Aby značka na všech frontách vyjadřovala stejnou zprávu, bylo potřeba navrhnout nové cedule a vizitky.

koncept

Základním stavebním blokem posilovny je její majitel a zároveň hlavní trenér. Ke všem návštěvníkům ve své posilovně se chová jako k rodině. Hlavním aspektem logotypu je přilepšená silueta samotného majitele, který na ramenou drží tzv. "atlas". Atlas znázorňuje všechny problémy, kterými si návštěvníci posilovny procházejí – nespokojenost s vlastní postavou, nedostatek disciplíny, lenost.

Tím, že postava všechny tyto problémy drží na rameni nám dává najevo, že nám je majitel ochotný se vším pomoci a pokud budeme chtít, všechno společně zvládneme (archetyp Hrdiny). Zároveň se nás snaží určitým způsobem popohnat k činu, abychom zvítězili sami nad sebou.

Slogan "Healthy Body & Healthy Mind" odkazuje na fakt, že značka si neváží pouze fyzického rozvoje, ale klade důraz i na posílení mysli a celkový rozvoj osobnosti.

No items found.

„Chtělo to změnu... vizitky, logo, vše bylo zastaralé, už to neodpovídalo kvalitě a konceptu našeho studia... Myšlenku jsem měl, ale jak to dát dohromady? Naštěstí k nám do posilovny chodí Lukáš, kreativní grafik. Celkem rychle mě přesvědčil, že některé mé představy o grafice jsou už "mimo dobu", přesto se mu během naší rychlé a pružné spolupráce podařilo zachovat myšlenku, která respektuje mé požadavky, a dát tomu ten správný směr profesionálním zpracováním, které každého ohromí už na první pohled.“

Radek Jaroš

závěr

Nový logotyp byl uvítán velmi kladně ze strany stálých zákazníků. Zvýšil důvěryhodnost a profesionalitu značky a otevřel jí dveře širšímu publiku.

Skvělým nápadem majitele bylo vytvořit jakousi "značku kvality", která bude úzce spjata s logem a tedy i s Fit Studiem. Její použití je velmi variabilní – ať už jako potisk trik, upomínkových předmětů či označení čehokoliv, co má spojitost se značkou. Dává zákazníkovi určitou jistotu, že předmět bude splňovat standard kvality Fit Studia.

Začněte s naší bezplatnou strategickou konzultací

Udělejte první krok ke zvýšení vašich prodejů a zamluvte si svou BEZPLATNOU 60-minutovou strategickou konzultaci s analýzou vašeho byznysu a návrhy pro vylepšení.

zjistit více o konzultaci