30 denní spolupráce úplně zdarma

Získejte 5-30+ nových zákazníků každý měsíc (přestože je ekonomika pěkně v p*deli)

BEZPLATNĚ pomůžeme 3 šťastným podnikatelům, kteří chtějí udělat z roku 2021 jejich dosud nejúspěšnější.

*Výsledky se mohou lišit. Negarantujeme žádné výsledky. Každý podnik dosáhne jiných výsledků na základě startovní pozice. Vyhrazujeme si právo vybrat si vhodné partnery na základě našeho vlastního uvážení. Neslibujeme, že si vybereme právě vás.

  • Bez jakýchkoliv závazků - 30 dní vám povedeme reklamy úplně bezplatně. Jediné náklady pro vás budou případné náklady na reklamu. Po měsíci se buď domluvíme na pokračování spolupráce, nebo se v dobrém rozejdeme.
  • Pomůžeme vám zvýšit zisk - budeme vašimi rádci v oblasti marketingu. Zkonzultujeme s vámi vaši marketingovou strategii jako celek a navrhneme vám způsoby, díky kterým můžete vytěžit co největší zisk z vašeho podnikání.
  • Velmi omezená nabídka - z důvodu časové náročnosti máme kapacitu pouze pro 3 nové klienty, kterým se budeme intenzivně a bezplatně věnovat. Tato nabídka se už nebude opakovat.
  • Jedinečná možnost zvýšení zisku - i když ve spolupráci nebudeme pokračovat, získáte hodnotné informace na zlepšení vašeho působení na internetu.

Zhlédli jste video?

Tak si zamluvte vaši krátkou 30 min konzultaci ještě dnes a zjistěte, jak vám pomůžeme získat více zákazníků i v této nejisté době.

Jak bude spolupráce probíhat?

1. Úvodní konzultace, poznání vaší firmy a vašich cílů

Zavoláme si, poznáme váš byznys a přijdeme na to, jestli by nám spolupráce vzájemně prospěla. Zodpovíme vaše otázky a obeznámíme vás s podmínkami spolupráce.

2. Zkonzultujeme vaši nabídku, váš web a případně vaše aktuální online kampaně

Ponoříme se hlouběji do toho, co nabízíte a jak to pomáhá vašim zákazníkům. Zkonzultujeme váš aktuální web a navrhneme vám způsoby, kterými zlepšíte jejich účinnost v přesvědčování potenciálních zákazníků.

3. Navrhneme marketingovou strategii pro dosažení vašich cílů

Vytvoříme individuální marketingovou strategii přímo pro váš byznys a vaše cíle. Strategie obsahuje celou uživatelskou cestu včetně automatizovaného online ekosystému, který bude vaše potenciální zákazníky proměňovat v platící zákazníky.

4. Vytvoříme váš vlastní online ekosystém (trychtýř)

Podle předem vytvořené strategie vytvoříme a zprovozníme celý váš online trychtýř, díky kterému budete získávat nové zákazníky naprosto automaticky.

5. Začneme do trychtýře nalévat návštěvnost

Vymyslíme, sepíšeme a rozjedeme vaše reklamy na Facebooku a případně i na Instagramu, díky kterým začneme zvát návštěvníky do vašeho trychtýře a postupně z nich vytvářet nové zákazníky vašeho podniku.

Každý týden vám dodáme report s výsledky z předchozího týdne a plány pro týden následující včetně návrhů na zlepšení výsledků.

6. po 30 dnech spuštěných reklam podáme finální report s celkovými výsledky

Na konci zkušebních 30 dní pro vás vytvoříme finální report s celkovými výsledky za měsíc spolupráce. Potom už je jen na vás, pokud budete chtít ve spolupráci pokračovat, či nikoliv.

Tohle všechno zní skvěle, ale pro mě reklama na internetu nebude fungovat...

Pokud jste nikdy reklamu na internetu nevyzkoušeli, pravděpodobně si to teď taky říkáte.

Nebo jste to zkusili a spálili se, protože jste na tom tak akorát prodělali peníze, které jste mohli investovat jinak. Lépe.

Pravda je taková, že spustit reklamu na internetu dnes zvládne kde kdo. Problém je v tom, že úspěch nezáleží jen na reklamě samotné.

A na čem teda, když ne na reklamě?

Reklama na internetu je jen způsob, jak přijít do kontaktu s vašimi potenciálními zákazníky. To, co následuje po reklamě, je mnohem důležitější, než reklama samotná.

Můžeme to přirovnat k randění.

Když přijedete ke klubu v novém Mercedesu, možná na sebe upoutáte pozornost, ale pokud neumíte začínat konverzace s opačným pohlavím, seznamovat se a následně je pozvat na rande, neuspějete.

Nebo možná ano, s nějakým zoufalcem.

S online marketingem je to stejné.

Jestliže vaše reklama odkazuje na nicneříkající, nepromyšlenou webovou stránku, která s vaším návštěvníkem neumí navázat vztah a pracovat s ním, nemůžete očekávat, že s vámi někdo bude chtít uzavřít obchod.

Pokud ale víte, jak komunikovat s vašimi potenciálními zákazníky, bude pro vás mnohem jednodušší prodat svůj produkt nebo službu.

Vaše úspěšnost se zvýší několikanásobně.

A od toho jsme tu my, abychom vám s tím pomohli. Abyste díky nám dosáhli vašeho vysněného úspěchu. A víte proč?

Nebudu vám lhát, nejsme žádní samaritáni. Neděláme to pro dobrý pocit a ani proto, že nevíme co s naším časem.

Ale moc dobře víme, že váš úspěch předchází ten náš.

Čím lepších výsledků díky nám dosáhnete, tím lepší případovou studii z toho budeme moct udělat.

Čím lepší případovku budeme mít, tím více klientů bude mít zájem o naše služby.

Čím více klientů bude mít zájem o naše služby, tím více peněz pro nás.

Jednoduchá rovnice :)

Využijte toho, že jste na jejím začátku a udělejte první krok pro zvýšení zisku vašeho podnikání. Zamluvte si vaši 30 minutovou konzultaci kliknutím na tlačítko níže.

Nebudete toho litovat.

S přáním spousty úspěchu

Lukáš Hojný
Zakladatel HOJNY Media